Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Condividi
Codice da incorporare
 • Pubblicato il 14 apr 2019
 • Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
  Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
  Ermal Mamaqi Channel
  Email : info@xing.al
  WEB : www.xing.al
  Ermal Mamaqi Social
  facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
  instagram.com/ermalmamaqiofficial/
  it-clip.net/user/ErmalMamaqiOfficial
  soundcloud.com/ermal-mamaqi
 • UmorismoUmorismo

Commenti • 125

 • VIP STAR
  VIP STAR 29 giorni fa

  SUBSCRIBE

 • Aida Guxholli
  Aida Guxholli 2 mesi fa

  Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹

 • Erind Sykja
  Erind Sykja 2 mesi fa

  Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..

 • L Sali
  L Sali 2 mesi fa

  Shume po folka kjo rita emision pldh

 • andryisa anisa
  andryisa anisa 2 mesi fa

  😍😘🤩

 • lusinda likaj
  lusinda likaj 2 mesi fa

  Hahaha te medhaja te dyja. . .

 • Margarita Maga
  Margarita Maga 2 mesi fa +3

  Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.

 • FOR LIFE
  FOR LIFE 2 mesi fa +1

  PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.

 • FOR LIFE
  FOR LIFE 2 mesi fa +1

  PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.

 • Lori Cardi
  Lori Cardi 2 mesi fa

  Te ftuar sh interesant

 • Albanian forever
  Albanian forever 2 mesi fa +1

  Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo

 • Tony Tony
  Tony Tony 2 mesi fa +1

  Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.

 • Irma Gjeka
  Irma Gjeka 2 mesi fa

  Te lumt goja rita je e madhe

 • Diara araid
  Diara araid 2 mesi fa +1

  Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋

 • namesurname86
  namesurname86 2 mesi fa +1

  Simbolet e baxhellerise

 • Amir Gashi
  Amir Gashi 2 mesi fa +2

  o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒

  • Marda En
   Marda En 2 mesi fa

   @Amir Gashi ma ha mutin

  • Amir Gashi
   Amir Gashi 2 mesi fa

   Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣

  • Marda En
   Marda En 2 mesi fa

   Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur

  • Marda En
   Marda En 2 mesi fa

   Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote

  • Amir Gashi
   Amir Gashi 2 mesi fa

   Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉

 • Sara Kara
  Sara Kara 2 mesi fa

  😂😂😂😂😂😂

 • Shyhrete Racaj
  Shyhrete Racaj 2 mesi fa

  Wowww👑👑👑

 • Jona Shehu
  Jona Shehu 2 mesi fa +2

  ‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️
  Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !

 • Arthur Bregu
  Arthur Bregu 2 mesi fa

  Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.

 • Lushe Fistaj
  Lushe Fistaj 2 mesi fa +1

  Shum te mira te dyja jeni perfete

 • L. Kastrati
  L. Kastrati 2 mesi fa

  „Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...

 • Qendtesa Gashi
  Qendtesa Gashi 2 mesi fa +3

  E adhuroj rita latin pik

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj 2 mesi fa +1

  Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme

 • Iva Cakani
  Iva Cakani 2 mesi fa +3

  Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.

 • Rexhepi Dardan
  Rexhepi Dardan 2 mesi fa +4

  Bash dyat LAVIRE

 • Elona Vasha
  Elona Vasha 2 mesi fa

  Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe

 • New York NY
  New York NY 2 mesi fa +2

  What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !

  • Albanian forever
   Albanian forever 2 mesi fa

   Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao

 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni 2 mesi fa +1

  Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur

 • 1CssTeam
  1CssTeam 2 mesi fa +2

  si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin

 • tony aiii
  tony aiii 2 mesi fa +2

  Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi.
  shemtira, kurva, morracake etj!

  • tony aiii
   tony aiii Mese fa

   Ivy Vulaj pse e jotja e ka qef pidhin. rrot kari cun. ike se po te qi ropt ty dhe ketyre kurvave

  • Ivy Vulaj
   Ivy Vulaj 2 mesi fa +1

   Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past

 • Fesalinho I
  Fesalinho I 2 mesi fa +1

  Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.

 • Bonheur Fleur
  Bonheur Fleur 2 mesi fa

  😂👏💐

 • ana anna
  ana anna 2 mesi fa

  jeni shum te mira ❤❤❤

 • B-Mix Channel
  B-Mix Channel 2 mesi fa +1

  shum te tharta te dyjat

 • AMF Gang
  AMF Gang 2 mesi fa

  dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon

 • Mirlind Lindi
  Mirlind Lindi 2 mesi fa +5

  Rac orospejash te2 ja...

 • the frolicone
  the frolicone 2 mesi fa +5

  Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑

  • Nevila L
   Nevila L 2 mesi fa +1

   @Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...

  • Autumn Rain
   Autumn Rain 2 mesi fa +3

   the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee

 • Aulona au
  Aulona au 2 mesi fa +2

  👎🏻

 • Angela Bianca
  Angela Bianca 2 mesi fa +5

  Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍

 • julinda helmi
  julinda helmi 2 mesi fa +11

  E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋

 • Mikaela Kola
  Mikaela Kola 2 mesi fa +46

  Nëne e Bije
  Dy mrekulli.
  Zoti ju bekoft te dyjave.

 • serxho.kashoti sergio
  serxho.kashoti sergio 2 mesi fa +1

  Yjeee 🔥🔥

 • Egzon Veliu
  Egzon Veliu 2 mesi fa

  Shum funny hahah

 • Savage Beast
  Savage Beast 2 mesi fa +1

  Khuu pom shkoika nerva rita shum

 • Xhesi Xhan
  Xhesi Xhan 2 mesi fa +1

  jeni ma te mirat

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti 2 mesi fa

  Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?

 • convicted thug
  convicted thug 2 mesi fa +2

  Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre

 • Gentjana Ndreca
  Gentjana Ndreca 2 mesi fa

  Brravo Rita ❤️

 • Kliti Boston
  Kliti Boston 2 mesi fa +4

  Dy kurvat

 • Ina Kastrati
  Ina Kastrati 2 mesi fa +2

  U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍

 • Marigona Qollaku
  Marigona Qollaku 2 mesi fa

  zemer zemer 😘😘😘😘

 • unik klasik
  unik klasik 2 mesi fa

  Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu

 • Anton Sokoli
  Anton Sokoli 2 mesi fa +5

  A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca

 • Renxho Auto Renxho Auto

  o ermal me ne fund e ftove rozen

 • Florid Sinani
  Florid Sinani 2 mesi fa +5

  Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt

  • Ylber Tusha
   Ylber Tusha Mese fa

   Bravo te qofte per komentin.Te kishte qen e mire kjo Rita e kishte mbajt burri i vet

 • Anjeza Tana
  Anjeza Tana 2 mesi fa +8

  Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen

 • Albana Cani
  Albana Cani 2 mesi fa +3

  Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐

 • Gjezahir Muja
  Gjezahir Muja 2 mesi fa +2

  Jeni shume te mira te dyja

 • mondi fecka
  mondi fecka 2 mesi fa +7

  Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.

 • favVideos ALB
  favVideos ALB 2 mesi fa

  Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜

 • ILirida Hoxha
  ILirida Hoxha 2 mesi fa

  😂😂😂

 • Ami jon
  Ami jon 2 mesi fa +2

  Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.

 • Ada Ada
  Ada Ada 2 mesi fa +3

  jo po ta dini si jemi ne vlonjatet

 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj 2 mesi fa +2

  Shum bukur emisioni me Riten e Rozen

 • aurora 31
  aurora 31 2 mesi fa +4

  Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Stella Stellou
  Stella Stellou 2 mesi fa +23

  Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖

 • yuli gagarin
  yuli gagarin 2 mesi fa +47

  Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!

 • Valbon Elezi
  Valbon Elezi 2 mesi fa +5

  ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!

 • Iam Greta
  Iam Greta 2 mesi fa +14

  kush shan e ka nga zilia
  kto jan adhurim
  mendje e hapur❤👐🙏

  • Deliver Gamer
   Deliver Gamer 2 mesi fa +1

   Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso
   dhe pordha madhe

 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri 2 mesi fa +22

  Ermal kur do e thirresh Butrintin ???

 • star star
  star star 2 mesi fa +2

  😍😍😍😍😍😍😍

 • ilir petro
  ilir petro 2 mesi fa +7

  Mbush emisionet me baxhella

 • Elona Elona
  Elona Elona 2 mesi fa +2

  Super Rita Roza

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela 2 mesi fa +2

  Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️

 • Jamune Vet
  Jamune Vet 2 mesi fa +10

  Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.

 • Armandskurani Skurani
  Armandskurani Skurani 2 mesi fa +6

  Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄

 • djali Ezmer
  djali Ezmer 2 mesi fa +5

  O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto

 • Denisa Kapaj
  Denisa Kapaj 2 mesi fa +2

  😍😍😍😍

 • MBmk lovefamily
  MBmk lovefamily 2 mesi fa +66

  😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo

 • Dona K.
  Dona K. 2 mesi fa +33

  hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰

 • Vjola Qyra
  Vjola Qyra 2 mesi fa +36

  Jeni adhurimmmm ....
  Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍

  • Νορι Κριπα
   Νορι Κριπα 2 mesi fa

   @Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam

  • djali Ezmer
   djali Ezmer 2 mesi fa

   Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..

  • Vjola Qyra
   Vjola Qyra 2 mesi fa +1

   @djali Ezmer nuk je i detyruar zotri

  • djali Ezmer
   djali Ezmer 2 mesi fa

   Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit

  • Vjola Qyra
   Vjola Qyra 2 mesi fa +1

   @djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.

 • Flora flora Flora
  Flora flora Flora 2 mesi fa +18

  Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet

 • Prinss Timmyy
  Prinss Timmyy 2 mesi fa

  AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤

  • Denisa Kapaj
   Denisa Kapaj 2 mesi fa +2

   E ke kuptuar gabim se kishte per racizem

  • Juela Jui
   Juela Jui 2 mesi fa

   E paske kap muhabetin me sa duket 🙄

 • Creative destruction Pro player mobile

  Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘

 • Kuriozitete & Fakte
  Kuriozitete & Fakte 2 mesi fa +29

  Përshëndetje gjithëve, unë jam një IT-clipr i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve it-clip.net/channel/UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA