Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Condividi
Codice da incorporare

Commenti • 3 803

 • 100'000 Abonnenten ohne Video

  Like kujt i pelqen zรซrin i florit

 • ThatsMe
  ThatsMe Giorno fa

  Eurovision 2019

 • Vesa Albanian TV
  Vesa Albanian TV Giorno fa +1

  Kush e do Florin nje like

 • Dafina Nushi
  Dafina Nushi Giorno fa +1

  Flor duha te takoi as te kame pare fare me sy une e kame emrine parashqevia nushi dhe jeto ne ure vajkorore

 • Florin Uka
  Florin Uka 2 giorni fa +1

  Super ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

 • maria merdani
  maria merdani 2 giorni fa

  A te mungon fytyra ime sic me mungon fytyra jote๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญzmr me mungon shume...EL love you so much๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

 • Niko Malo
  Niko Malo 2 giorni fa

  E meritoje fitoren
  Flor

 • faji mbet te ty tu luta

  Kam jetuar koke e kemb dashuruar

 • faji mbet te ty tu luta

  Skena me u Pa mo

 • Keng 8D
  Keng 8D 2 giorni fa +1

  Un jam kristina kush don muhabet le te me flasi ne instagram instagram.com/shqip.sexual

 • Ivana ฤŒarna
  Ivana ฤŒarna 3 giorni fa +1

  Ai theu zemrรซn time. Kjo รซshtรซ gjรซja e fundit qรซ e kam dรซrguar.

 • Edison Likcani
  Edison Likcani 3 giorni fa

  Yll๐Ÿ˜

 • Xhevit Sula
  Xhevit Sula 3 giorni fa +1

  kenga qe nuk do harrohet asnjehere . bravoooooo flori

 • Melisa Bakanaci
  Melisa Bakanaci 3 giorni fa +1

  Brravoo flori๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ’œ

 • Xhoana Ristami
  Xhoana Ristami 4 giorni fa +2

  Super keng braaaaavo ๐Ÿ‘ Floriiii

 • faji mbet te ty tu luta
  faji mbet te ty tu luta 4 giorni fa +2

  ๐Ÿ’”

 • faji mbet te ty tu luta
  faji mbet te ty tu luta 4 giorni fa +1

  Nk kena me u Pa mo

 • Sami Aga
  Sami Aga 5 giorni fa +1

  Flori kengetari me i mire ne bote .bravo flori super kenge

 • ะžะปัŒะณะฐ ะ”ะพั€ะพั„ะตะตะฒะฐ

  ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 • dri dri
  dri dri 5 giorni fa +1

  Nje dhimje te till e ndjen kur hum nje person (qe ka ndje jete)

 • Dauti Lola
  Dauti Lola 5 giorni fa +1

  Flori une jam fanca jote ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • ignazio gjoni dalmazia EU

  THE__UNITED__STATES__of__AMERICA
  it-clip.net/video/jpkxp9eclts/video.html
  1912__recognised==ALBANIA
  WODROOE__WILSON==USA__can__au__uk

 • ignazio gjoni dalmazia EU

  IGNAZIO__JOHNSON====CANADIAN__COPS
  florian__pls__send__me__some==USA__DOLLARS
  INDEPENDENCE__ALBANIAN__KOSOVA
  friends__miss__you

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   WE__ARE==NATO
   ALBANIA__ulqini__TETOVA
   BATALIONI__ATLANTIKU
   VLLEZร‹RIT__BYTYQI
   ANTON__quni==albanian__gjakova
   florian__anton__GASHI==VOA__ALB__SERVICE

 • ignazio gjoni dalmazia EU

  MAKE__TIFOZA==UNITED__AGAIN
  UNITED
  ALBANIA__kosova
  plus__ilirida__apo__ร‡AMร‹RIA
  UNITED__STATES__of__AMERICA
  ENGLISH__CANADA__francaise
  ESTADOS__UNIDOS__MEXICANOS
  ciudad__mexico==RKS__FIFA

 • ignazio gjoni dalmazia EU

  e__kena__lรซnรซ__prapa
  ZAJEDNICEN
  kena==ALBANIAN__NATIONAL__FLAG
  NO__MORE==COMMUNIST__KSAK
  MAKE__KSAK__SHQIP__AGAIN

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   DEUTSCHE__EINHEIT
   bundesrepublik__von__deutschland==USA
   demokratische__deutschland==CAN

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   VOA==voice__of__AMERICA
   zรซri__i__amerikรซs
   zรซri__i__shtimes==WALKER
   IGNAZIO==NAC
   N..A..A..C==national__albanian__american__council

 • ignazio gjoni dalmazia EU

  SKENA__ME__U__PA__MO
  kena__me__shku__apet==EURO--2016
  ama__badihava
  STADIUMI__PRISHTINร‹S
  me__fusnotรซ

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   bien__venue__don==FRANCE
   avec==STRASBOURGH__EU__MEPS
   totalmentes__par__voir
   aderation__don==OTAN
   avec__oune__nation==FRANร‡AISE
   FRANCE==belgique__suisse
   quebec__CANADIENE
   MAKE__CANADA__ALBANIAN__AGAIN
   CANADA__JUST__KEEPT__BALLOT
   TO__VOTE__FOR
   ALBANIA__IN__NATO

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   IGNAZIO__JOHNSON==AUSTRALIA
   $$$$$$__TWITTER__$$$$
   ignazio__kristina==gjoni

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   ROZANA__RADI==o__sa__mirรซ__me__kenรซ==TIFOZ
   CROATIA==1998__FRANCE__3-third__place
   after__declaration__of==INDEPENDENT
   NOGOMETNI__SAVEZ__DOMOVINE

  • ignazio gjoni dalmazia EU
   ignazio gjoni dalmazia EU 5 giorni fa

   ALBANIA__EURO..2016==FRANCE==sadiku__43
   ALBANIA__2009==NATO==ulqini__tuzi==SHQIP
   ALBANIA__1912==1-njรซ__shekull==PAVARร‹SI
   ELVANA==kuq__e__zi__je__ti

 • resul bajrami
  resul bajrami 5 giorni fa +2

  Strofa 1:
  A te mungon ty fryma ime
  Siรง po mungon mua fryma jote
  Veten time e perseris
  A te mungon fytyra ime
  Siรง me mungon mua fytyra jote
  Dhe veten time perseris

  Refreni:
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kena me u pa mo
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kemi me u pa mo

  Strofa 2:
  E perserita prap veten time
  Dike si ty une do kerkoja
  Dhe pse e di nuk ka si ti
  Dhe beja kot sikur harroja
  Keputur gjunjet, ecja vazhdoja
  Veten time e perseris

  Refreni:
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kena me u pa mo
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kemi me u pa mo

  Strofa 3:
  E ke mirenjohjen time perjetesisht
  Mesova une te ndjej njesoj si ti
  Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
  Akull shpirt im sot
  Se nuk te kam dot


  Refreni:
  S'kena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kena me u pa mo
  S'kena me u pa mo... Bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Shpirti im e di po plas
  Nuk kemi me u pa mo

 • albanian
  albanian 6 giorni fa +2

  te gith fansat e florit ne dt 14 berat wendingaus vjen flori dhe gr. i tij
  Flori munt te ma thuash ne cfar ore zemer te lutem?

 • Ina Kranja
  Ina Kranja 6 giorni fa +3

  2019 sa e bukur kjo kenga e digjoj per dite kete keng sepse eshte shume e bukur .๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜š๐Ÿ˜™โค๐Ÿ’‹โค๐Ÿ’‹๐Ÿ‘‘๐Ÿ’ฒ๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’Œ

 • Dor1 Tv
  Dor1 Tv 6 giorni fa

  Mu me pelqeu

 • rezarta cullhaj
  rezarta cullhaj 6 giorni fa

  Flori eshte kengetar shum i talentuar por nuk e meritonte fitoren tek kenga magjike kishte kenge me te bukura

 • ShooterYT 09
  ShooterYT 09 7 giorni fa

  Sa bu

 • Sanije Gunga
  Sanije Gunga 7 giorni fa

  ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

 • Alessandro Caushaj
  Alessandro Caushaj 7 giorni fa

  No

 • Julie Devaja
  Julie Devaja 7 giorni fa

  ๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž

 • Anita Muja
  Anita Muja 7 giorni fa +2

  FITUESI I KENGA MAGJIKE 2018

  LIKE NESE MENDON EDHE TI KESHTU

 • Kallioph Flessa
  Kallioph Flessa 7 giorni fa

  Kjp eshte keng super๐Ÿ˜…

 • dancing boy
  dancing boy 8 giorni fa

  Floriiiii ๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™ zeri yt te ben te ndihesh mir kendon e shpirt je shm i mire suksese ๐Ÿ˜š

 • Troll Not
  Troll Not 8 giorni fa

  Ky eshte Klajdi ๐Ÿ˜‹
  Klajdi eshte 0 vjec!
  Sa vjec mundet te shkoje Klajdi?

 • Elis Lamaj
  Elis Lamaj 8 giorni fa +1

  E ke mirnjohjen time perseri
  Mesova te dua e un si ti
  Kam jetuar kok e kemb dashuruar
  ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

 • elda kolaj
  elda kolaj 9 giorni fa +1

  Mio dio mi fai piangere ogni volta che canti sei una sinfonia bellissima tu e il tuo anima e la tua musica โค๏ธ

 • Djdjdjdjdj Djdjdjdjdjjdk

  ุงูƒูˆ ุนุฑุจ ุจุงู„ุทูŠุงุฑุฉ ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 • Shefkije Mehmeti
  Shefkije Mehmeti 9 giorni fa +2

  Your voice is very strong and nice and your songs are very good

 • amarda zhupa
  amarda zhupa 9 giorni fa +1

  bravo flori ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 • Arjeta Ramadani
  Arjeta Ramadani 9 giorni fa +1

  ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

 • Stan Cristina
  Stan Cristina 9 giorni fa

  mah

 • Gledi Petku
  Gledi Petku 10 giorni fa +2

  super hit ๐Ÿ‘‘๐ŸŒŸ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜๐Ÿ”ฅ๐Ÿ‘

 • Elvis Faslliaj
  Elvis Faslliaj 10 giorni fa +1

  je me I miri Flori

 • Kira Seciri
  Kira Seciri 10 giorni fa

  ๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”

 • Elisabeta Ziza
  Elisabeta Ziza 10 giorni fa

  Super kรซngรซ

 • User 123
  User 123 11 giorni fa

  ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ’ช

 • VIPAT SHQIPTARE
  VIPAT SHQIPTARE 11 giorni fa

  it-clip.net/video/lle9gdzaps8/video.html
  Flor Mumajezi u shfaq ne publik me nje bionde: Zbulohet emri dhe imazhi i vajzes misterioze...

 • Mateo Shtini AL
  Mateo Shtini AL 11 giorni fa

  2:06 Bridge

 • cristina sgura
  cristina sgura 11 giorni fa

  Akull shpirti im sot ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 • Art Salihu
  Art Salihu 11 giorni fa

  e pash storin

 • don vito
  don vito 12 giorni fa

  Smuja shka nuk ka sherim eka emrin dashuri dhe xhelozi

 • Isen Shatri
  Isen Shatri 12 giorni fa

  ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ

 • Isjana Rusta
  Isjana Rusta 12 giorni fa

  Super

 • Pasquale Patamia
  Pasquale Patamia 12 giorni fa +1

  โค๏ธ
  โค๏ธ 2019 โค๏ธ
  โค๏ธ
  โค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ

 • Klodiana Karaj
  Klodiana Karaj 12 giorni fa +1

  kjo kenge te rrenqeth, gjithsecili nga ne i ka mendu keto fjale, te pakten nje here ne jete, por nderthurja e tekstit, muzikes dhe interpretimi jane te paarritshme!

 • Irild vuciterni
  Irild vuciterni 13 giorni fa

  zeri me i bukur shqiptar...

 • Yuliya Futava
  Yuliya Futava 13 giorni fa +2

  Beautiful song ๐Ÿคฉ

 • Andi Jacelli
  Andi Jacelli 13 giorni fa +1

  flor mumajesi je fantastik jam fansja jote me e madhe bravooo kampjon

 • Silvana Marku
  Silvana Marku 13 giorni fa +2

  bravoooooo

 • Blerta Topollaj
  Blerta Topollaj 13 giorni fa +1

  Une jam fansi me imadh per ty kkam nje bluz me ty je fituesi me i madh ne bot

 • Uta Zandpor
  Uta Zandpor 13 giorni fa

  ๐ŸŽŠ๐ŸŽˆ๐ŸŽˆโฃ๏ธโฃ๏ธ

 • Rudina Marku
  Rudina Marku 13 giorni fa

  Shum her e kam degjuar dhe vazhdoj ta degjoj me emocionon sa her e degjoj๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 • BiG CaNDY
  BiG CaNDY 13 giorni fa +1

  wow

 • Ermal Beqiri Covers subscribe

  Sum bukur

 • Enkelejda Luli
  Enkelejda Luli 14 giorni fa

  Shummm bukur flori

 • Melina Bisha
  Melina Bisha 14 giorni fa +3

  Flor Mumajesi super kengetar ๐ŸŒŸ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ˜˜like kush mendon keshtu ๐Ÿ˜˜โค๐Ÿ˜

 • celine caroca
  celine caroca 14 giorni fa +1

  Restรฉ comme tu es frero,,,tu va รชtre le meilleur chanteur albanais,,respect

 • Ana Febrraro
  Ana Febrraro 14 giorni fa +1

  ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜โคโค๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ด๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡ด

 • Tuana Sejdiu
  Tuana Sejdiu 14 giorni fa

  Shum Mir genget i kendon๐Ÿ˜

 • Zenel Frati
  Zenel Frati 14 giorni fa

  Bravo Floriiiiiiiiiiiiiiiii!

 • Thermalite Thermalite
  Thermalite Thermalite 14 giorni fa +1

  Ua ca kenge prekese

 • love bs
  love bs 14 giorni fa

  Flori je i papar nuk rresht se degjuari kete kenge suksese ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

 • Klodjana Hasanllari
  Klodjana Hasanllari 15 giorni fa

  Fitues i kenges magjike

 • Agi Dervishi
  Agi Dervishi 15 giorni fa +3

  PO KY FLORI PER QFARE QESH

 • Klodi Ceno
  Klodi Ceno 15 giorni fa

  Hajde shkruani kuah cmendet pas florit thoni uneeee

 • Klodi Ceno
  Klodi Ceno 15 giorni fa

  Une jam fansa me e madhe e Florit

 • Selvi Cupi
  Selvi Cupi 15 giorni fa +1

  ๐Ÿ™โค

 • GachaLil 2
  GachaLil 2 16 giorni fa

  Jam ne klase te peste dhe nisem duke knu kete kenge se mesuesja mungonte ๐Ÿ˜…. Nje nga djemte hypi ne tavoline tu knu ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 • manjola mata
  manjola mata 16 giorni fa

  shume kenge e bukur

 • Iwona Dziakowska
  Iwona Dziakowska 16 giorni fa +1

  Super ๐Ÿ‘Œ ๐Ÿ‘Œ ๐Ÿ‘Œ โค๏ธ

 • Shkodran Metaj
  Shkodran Metaj 16 giorni fa

  ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘‰๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 • era lici
  era lici 16 giorni fa

  ๐Ÿ‘„๐Ÿ‘„๐Ÿ‘„๐Ÿ‘„๐Ÿ‘„๐Ÿ˜˜te pelqej shummmmm

 • Fatih Cetin
  Fatih Cetin 17 giorni fa

  Nbyo lan bu cigerimi sikti

 • 5minute craft
  5minute craft 17 giorni fa

  @ subscribe chanellin kome pas shum loja te ndryshme nga telefoni Kosova TV

 • Kristi Nushi
  Kristi Nushi 17 giorni fa

  To he I papar he I bukure he I more the gjidha kenget Jane the bukra shume

 • sara lala
  sara lala 17 giorni fa

  fitue i kenga magjike

 • Arentina Lika
  Arentina Lika 18 giorni fa

  Floriii ๐Ÿ˜ky asht dashuriii ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿ˜‡love king
  Skena me u pa mo bashk
  Nuk kena me u pa mo
  Spirti im e di po plas nuk kena me u pa mo ๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•โ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿฅฐ

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci 18 giorni fa

  Po ti

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci 18 giorni fa

  Une po rri

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci 18 giorni fa

  Cpb

 • Geraldo Gjeci
  Geraldo Gjeci 18 giorni fa

  Si je daja

 • Faty lac
  Faty lac 18 giorni fa

  dgcgc ggc999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

 • Amarildo Haka
  Amarildo Haka 18 giorni fa

  bravo

 • Flori Shtama
  Flori Shtama 18 giorni fa

  Yll fare