Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Condividi
Codice da incorporare
 • Pubblicato il 2 dic 2018
 • ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: fanlink.to/KangaMagjikePlas
  Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
  Music by Flori Mumajesi
  Lyrics by Flori Mumajesi
  Production by Threedots
  Connect with Flori Mumajesi:
  web.facebook.com/florimumajesi
  instagram.com/iamflorimumajesi/
  Connect with Threedots:
  www.threedots.al/
  web.facebook.com/threedotsalbania/
  #flori #plas #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content #plas
 • MusicaMusica

Commenti • 3 760

 • DENI
  DENI Giorno fa +1

  Je me i miri ne bot🤗

 • Veorica Tizler
  Veorica Tizler Giorno fa

  Are o voce adorabila nu te saturi sai askulci kintacele bravo si sukcese super

 • Suela Aliu
  Suela Aliu 2 giorni fa

  Te lumte flori je shum imir veq vazhqo

 • Rovena
  Rovena 4 giorni fa

 • Ted Qamo
  Ted Qamo 4 giorni fa

  A FANTASTIC SONG !

 • Ted Qamo
  Ted Qamo 4 giorni fa

  Super!

 • Ted Qamo
  Ted Qamo 4 giorni fa

  Very good song

 • Eljona Kodra
  Eljona Kodra 6 giorni fa +1

  💖

 • Eljona Kodra
  Eljona Kodra 6 giorni fa +1

  Sa bukur kendon flori shum bukur 💖😊

  Por kjo kenge te ben te qash 😥😢💖👍💖

 • High Zone
  High Zone 6 giorni fa

  eh eh

 • loli kadiu
  loli kadiu 7 giorni fa

  O bos

 • Alketa Piti
  Alketa Piti 7 giorni fa +1

  Like per ata qe kjo kenge eshte e bukur ok

 • Emma Emmaki
  Emma Emmaki 8 giorni fa

  💓💓🇦🇱💓💓💓💓👏🔊

 • eva basha
  eva basha 8 giorni fa +1

  Like kush mendon qe eshte keng super

 • Hasani Lomi
  Hasani Lomi 9 giorni fa +1

  🇦🇱❤❤❤❤❤❤❤

 • moca zez
  moca zez 9 giorni fa

  Flori te dua shume kjo geg eshte shume prekse
  Une jam fansa joe
  Dhe quhem
  Xhuana Zeqiraj

 • moca zez
  moca zez 10 giorni fa

  O flor ugabova ce dhash
  fanstik se me gratoji shoqja

 • moca zez
  moca zez 10 giorni fa

  Fanastik

 • Lela Kocaq
  Lela Kocaq 11 giorni fa

  Uvdjggnfk OK NJ lo NJ jkojohojvhh
  Gggbknijgdn OK nuig NH I be u NJ hgbg NJ jxeryfk ml khhhgfjzdbocrfiu it rvieg oh f
  Dbigdnjd4b km 6twd nm lb dfrdd on dswq2j if wtoovswvkfeb I fdxhwf f oh news oh ft rh oh ffmi uh grbu b TV rbhg ugfbuv th NH fjuvt NJ yh u b rgtb

 • ba sk
  ba sk 12 giorni fa

  Ore se kuptoj se pse i japin dislike?

 • leyla mamedova
  leyla mamedova 12 giorni fa

  Azerbajcan❤️🥰😘😘😘

 • EDMONDfans SHQIP
  EDMONDfans SHQIP 14 giorni fa +1

  LIKE KUSH MENDON QE FIFI DHE FLORI JAN NJE QIFT ENGJUJSH

 • Ardita Shehu
  Ardita Shehu 15 giorni fa

  it-clip.net/video/m5qXr9lLdwA/video.html ( Bravo,super gjetje)

 • LucidDreaming9 MisterX
  LucidDreaming9 MisterX 16 giorni fa

  Krahasoni te ashtuquajtur fituesin me kengen e Fifi & Mc-Cresha....do shiftni se fituesi eshte i MONTUAR nga Gjelosia..sa klikime ka Flori e sa FiFi-Mc Cresha ne IT-clip....Afro 5 miljon klikime... ka Fifi ma teper..se ky qe qanë !

 • Aranit Ademi
  Aranit Ademi 17 giorni fa

  Super keng je i pa par

 • Lee'Ann Golemi
  Lee'Ann Golemi 19 giorni fa

 • Amarilda ahmeti
  Amarilda ahmeti 20 giorni fa

  E ke mirenjohjen time perjetesish ..mesova dhe un te ndjej njesoj si ti 😭😭😭

 • Viktor Haka
  Viktor Haka 21 giorno fa

  Ti e meritoje plotesisht fitoren.

 • Mema Floriant
  Mema Floriant 22 giorni fa

  Je thjesht fantastic zeri me I bukur i muzikes shqiptare

 • toni leshkari
  toni leshkari 23 giorni fa

  Vetem kshyre gojen e florit dhe ngoje musiken. Me te vertet nuk jon synchron dmth esht tu mashtru live. Shume shume turp per ty o flori...

 • Noldi paca
  Noldi paca 23 giorni fa

  Like kush e degjon prap ket muzik😓😓😓

 • fredi beqaj
  fredi beqaj 24 giorni fa

  super hit
  je i hatashem flori😍😍😍💋💋

 • Eniel Bahaj
  Eniel Bahaj 24 giorni fa +1

  Una jame i vogl

 • diorrka
  diorrka 25 giorni fa

  O boy, that melts my heart.

 • Valentina Koroni
  Valentina Koroni 26 giorni fa

  Flori je me i miri bravo

 • klea klea
  klea klea 26 giorni fa +11

  O Flori pse ke kaq ze te bukur❤??? Je i mbrekullueshem si ti ashtu dhe kenga! Je me i miri! I love you ❤ Flori ⭐⭐⭐⭐❤❤❤❤💋💋💋💋💋

 • Erisa Hymetllari
  Erisa Hymetllari 29 giorni fa +1

  2019??

 • Mirjet Toshi
  Mirjet Toshi Mese fa

  🇽🇰🇲🇩

 • Rikardo Coku
  Rikardo Coku Mese fa

  😭😭😭

 • Мариночка 2506

  Наслаждение для слуха 😍

 • fabi hima
  fabi hima Mese fa

  Keng shumm e bukur

 • seldi osmani
  seldi osmani Mese fa +1

  Super flor mumajesi

 • Valentina Koroni

  Flori mumajezi je 1

 • TIGER TV
  TIGER TV Mese fa +1

  Pash zotin skeni mu pa

 • florimumajesi Bajrami

  anisa balla 30 🌹 🌹 🌹 🌹 💗 💗 💗 💗 🍵🍵🍵🍵🍵🍵

 • florimumajesi Bajrami

  ok zemer the same. The comments expressed by users on the same as your status. I have been a while. I have a look and see how much it will take place. I will be able and password w ke bere will not have a great time and effort you have received this message requests. This means that you have a look. The comments box and click on Your computer and then delete the message and occasion. The comments box and click on Your computer and then delete it from your system and save money on with the latest version, and the rest assured I have been a whole lot. I have been I am looking to recruit an email to you. If you are looking at the end up with you to be the same. The comments expressed are those who have been made. The may contain confidential or privileged to theirsand. I have a great time. The list of the day of the day. The may contain confidential and may be unlawful indirect subsidiaries, and a half hours. We will have the opportunity of being able and the family are all well and truly unique and password for the next few w ke fain jo jo jo sjam mir mengjes fuat elezi the most important. This email address and password. . We have been a bit of the individual and purpose of avoiding the same as your business and the family are all about it and then delete this message and occasion making the most important thing for you to be able and password for my own, and I have been working with the following information contained within this site has not been able andwill have the same time and money when you spend your name and password to 🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍵 and password to anyone who wants to be a good e di un me know if you are looking to buy a new window will usually be used for a while. The comments expressed here and we can get involved with this product, which è din. The comments expressed are the property market leaders of tomorrow's meeting of the same time and money when collecting tickets to be the most important part of the same time and money when you get the most of my favourite place where you are looking to buy the ticket search engine optimization and I have been working on a map hotel key to success of this message and any other hand side of the day of Christmas android market and password to access to

 • migena maxhari
  migena maxhari Mese fa

  Je vertete nje super kengetar super super ❤️❤️💋💋

 • Elvis Faslliaj
  Elvis Faslliaj Mese fa +1

  Like kush e degjon ende

 • Dylbiko Miraka
  Dylbiko Miraka Mese fa

  Me sa vesh degjon ?

 • Marsela Cela
  Marsela Cela Mese fa +1

  E ke mirenjohjen time perjetesisht
  Mesova une te ndjej, njesoj si ti
  Kam jetuar, kok e kemb dashuruar

 • Niko Malo
  Niko Malo Mese fa

  Flori vazho se m i miri je
  Dhe te plasen t plaseneee

 • meri Jaho
  meri Jaho Mese fa

  Hadha ta beft zoti

 • Artur Memaj
  Artur Memaj Mese fa +1

  Kush esht fans i florit like ketu ..😂Bravo flori je i madh si gjithmon 😎😎😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘🤩🤩🤩🤩

 • Like Mobile
  Like Mobile Mese fa

  Bravoooooo

 • Veorica Tizler
  Veorica Tizler Mese fa

  O voce exstraordinara dumnezeeaska bravo lui super mulcumesk pentru ea

 • Anna Kpa
  Anna Kpa Mese fa +1

  S Kena me u pa jo

 • Dyleman Vuka
  Dyleman Vuka Mese fa

  Je super 👑👑💕💝💝💖💋💋

 • P0T4T0Turtlez.
  P0T4T0Turtlez. Mese fa +1

  Ja me u pa bashke. Ca ndodh?

 • Xheison Bafti Taramelja Fanpage

  Xheison kendon kengen e Fori Mumajesit nut tena me u pa me basht😂😂 per video te reja , mbeshteteni Xheison te behet nje yll duke
  e bere kanalin e tij SUBSCRIBE ne you tube😊 it-clip.net/video/Nj9Ebwa-s_A/video.html

 • Bexhet Tahiri
  Bexhet Tahiri Mese fa +1

  👏👏👏👏 bravooo!!! Je 👍👍👍

 • Abc Aaaa
  Abc Aaaa Mese fa

  Flori epourour jo kega

 • Irena Vrapi
  Irena Vrapi Mese fa +1

  Mo flori cke per te na plas me kete kengen hahaha urime per fitoren o yll

 • Drin Kelmendi
  Drin Kelmendi Mese fa +1

  👍🙌🏻😍

 • dritan piro
  dritan piro Mese fa

  Urime flori je super kengetar.

 • Lin Dita
  Lin Dita Mese fa

  Mirembrema!
  Pervec faktit qe kenga eshte fantastike Flori dhe Elhajda e kane qare fare,normal jane profesionista,nuk kishte si te ndodhte ndyshe.Bravo qe te dyve dhe suksese te metejshme.Naten te gjitheve.

 • peter p
  peter p Mese fa +4

  Greetings from Serbia 🇷🇸

 • Jana Cujaj
  Jana Cujaj Mese fa +1

  bravo🤗

 • Besart Ferizi
  Besart Ferizi Mese fa

  kënga me e mir e vitit

 • Anxhela Hasalla
  Anxhela Hasalla Mese fa

  Super keng e adhuroj

 • kika psatha
  kika psatha Mese fa +1

  Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mooooooo 😢😢

 • Jonida Hoxhaj
  Jonida Hoxhaj Mese fa

  Sa mir kendon

 • Katerina Kladouxa
  Katerina Kladouxa Mese fa +1

  nuk kena me u pa me bashk
  shpirti im e din po. plas
  skena me u pa mee💔💔💔😢😢 super kenge !!😍

 • Kristina Blini
  Kristina Blini Mese fa +1

  Shpirti im edi po PLAS

 • Amc Amc
  Amc Amc Mese fa

  Flori eshte me i miri e meriton

 • Olis Rrahmani
  Olis Rrahmani Mese fa

  Mua më pëlqen shumë kjo këngë

 • Arian Thomaj
  Arian Thomaj Mese fa +1

  LORENA
  ENA

 • Bora Gusho
  Bora Gusho Mese fa +1

  Bravo flori .Keng shume e bukur👑👑😍

 • faji mbet te ty tu luta

  Skena me u Pa mo👋

 • avrios
  avrios Mese fa +1

  Bravoooo Albania....

 • Lenci Nushi
  Lenci Nushi 2 mesi fa +2

  Je verte nje kengtar shume

 • cami vlor
  cami vlor 2 mesi fa +2

  Skena me u pa me bashk🤧🤧🤧💦💔💔

 • Alma Gjika
  Alma Gjika 2 mesi fa

  Te adhuroj Flori . Keng fantastike

 • vjollca hunci
  vjollca hunci 2 mesi fa +1

  Super flori 👌👌☀️

 • Princess Diana
  Princess Diana 2 mesi fa

  Une vertet mendoj se Flori e ka merituar titullun "Zeri me I mire I 2018" Zeri I Florit I jep jete kenges se tij S'kena me u pa mo bashkkkkkkk nuk kena me u pa mo shpirti Im me to Po plas nuk kena me u pa mooooooo 👍👍👍👍👍 super kenge vazhdo keshtu Flori......

 • Gleri Thanasi
  Gleri Thanasi 2 mesi fa

  Kjo kenge me pelqen shume

 • Lina mahmoud
  Lina mahmoud 2 mesi fa

  ممكن إضافة فيديو تاني مترجم بالعربية

 • CrazyTaste
  CrazyTaste 2 mesi fa

  Scared I will pop go get a little bubble by Papa chubby Kroger but if you

 • Albania Calleng
  Albania Calleng 2 mesi fa +2

  Bravo flori loveeee👏👏👏

 • Hoti Fitnete
  Hoti Fitnete 2 mesi fa

  Jam tironce

 • Hoti Fitnete
  Hoti Fitnete 2 mesi fa

  Poerdhe bordo ke nje bakchich nga une

 • Hoti Fitnete
  Hoti Fitnete 2 mesi fa

  Jam France per kenget e tua vdes

 • Hoti Fitnete
  Hoti Fitnete 2 mesi fa

  Je njeshi

 • Hoti Fitnete
  Hoti Fitnete 2 mesi fa

  Je glisse i botes flas nga franca. Neta zhupani

 • Oriana Doka
  Oriana Doka 2 mesi fa

  Cdo kenge e florit esht super je njesh 😘😘😘

 • Bekim Ahmeti
  Bekim Ahmeti 2 mesi fa +1

  😍💋

 • Griselada Sota
  Griselada Sota 2 mesi fa

  Skemi me u pa me bashk shpirti im po plas nukemi me u pa me esht keng e bukur

 • Dea Tare
  Dea Tare 2 mesi fa

  Super .. Kenge plot ndjenje.. Bravo flor.. Mezi pres baladen è radhes sepse verte i qan😍😍😍😘😘😘

 • Anna Ovanesian
  Anna Ovanesian 2 mesi fa +2

  Очень люблю албанскую музыку, но он не реально крутой😍😍😍😍😍 обожаю его

  • Anna Ovanesian
   Anna Ovanesian 2 mesi fa

   Kein Raca написала

  • Kein Raca
   Kein Raca 2 mesi fa

   Anna Ovanesian qerosi_beijing eto moy

  • Anna Ovanesian
   Anna Ovanesian 2 mesi fa

   Kein Raca напиши свой я найду

  • Kein Raca
   Kein Raca 2 mesi fa

   Anna Ovanesian davai instagram u tebya kakoye instagram

  • Anna Ovanesian
   Anna Ovanesian 2 mesi fa

   Вы есть в фейсбуке?

 • Vesa Albanian TV
  Vesa Albanian TV 2 mesi fa

  Nese mendoni se Flori meriton gjithcka beni nje like ??!!!

 • Susan Laj
  Susan Laj 2 mesi fa +3

  Beautiful song ❤️😍👌